Головна » Відео » Події

«Кольори православ’я. Польща»

00:01:54
Перегляди: 1 Додав: Svitdem Svitdem 
Опис матеріалу:

КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ’Я
(українські православні святині у Польщі)
Виставка під такою назвою відкрилась 18 вересня в Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана. Вона надана Польським Інститутом у Києві, що діє при посольстві Польщі в Україні. Виставка об’єднує понад 100 фотографій, які розповідають про історію і сьогодення православ’я у Польщі.
Автором цього проекту стали професійні фотографи та аматори, що об’єдналися на сайті OrthPhoto аби поділитися своїми фотографіями про красу Православ’я у всьому світі. Автори сподіваються, що виставка «КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ'Я» покладе початок цілому циклу фотоекспозицій, які розкажуть про Православ'я в інших куточках світу – в усьому розмаїтті національно-культурного колориту.
Відкриваючи виставку, директор музею Ірина Ральченко подякувала представникам Польського Інституту у Києві за надану можливість ознайомити відвідувачів музею з найвідомішими православними храмами та монастирями, а також маловідомими місцинами православного життя у Польщі. Представник Польського Інституту у Києві, експерт з програмної діяльності Марія Заіченко наголосила, що ідея виставки полягає в тому, аби показати, що в Польщі співісную різні релігійні та культурні традиції. Ці фото даютьможливість більше дізнаються про культурні традиції інших вірян та зрозуміти, що можна мирно співіснувати в цьому світі без ворожнечі та війн. Отець Роман, настоятель Катерининської церкви у Чернігові, підтримав цю думку і відмітив про необхідність єдності Церкви. Одностайними з ними був і отець Петро, нещодавно призначений настоятель римсько-католицької парафії. Провідний спеціаліст департаменту культури і туризму, національностей та релігій Олександр Галушко у своїй промові відзначив важливість таких міжнародних проектів. Приємно було чути виступи Ніни Камінської – члена Чернігівської міської громадської організації «Білоруське національно-культурне товариство «Сябри» та представниці Ніжинської культурно-просвітницької спілки поляків «Астер» Олени Єкименко.
Запрошуємо всіх відвідати виставку. Вона діятиме до 31 жовтня 2017 року.

Мова: Русский
Тривалість матеріалу: 00:01:54
Автор: "Сівер Центр"
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: