Головна » 2017 » Червень » 20 » Зміна пришкільних таборів добігає кінця
15:17
Зміна пришкільних таборів добігає кінця
Цього року на Чернігівщині вперше почав працювати військово-патріотичний табір для дітей «Я-Українець». 60 дітей з Чернігова та області віком від 10 до 14 років упродовж 2 тижнів мають активний відпочинок та змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання.
Одним із засновників табору є громадська організація «Північні вовки». Учасники табору проживають у військових наметах на базі Чернігівської обласної федерації веслування на байдарках і каное. Діти пройдуть курс виживання в екстремальних умовах. З ними працюють досвідчені вихователі.
Сьогодні діти завітали до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та взяли участь в проведенні майстер-класів з виготовлення глиняної іграшки та орігамі, які для них провели Роман Степанеко та Ірина Кришталь керівники студії художньої кераміки «Ромірія» та Наталія Родіна керівник студії «Зимова сакура» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Добігає кінця весела зміна пришкільних таборів. Значна увага приділяється закладами культури патріотичному вихованню учнівської молоді. Багато екскурсій, інтерактивних заходів, майстер-класів провели для «пришкільників» співробітники Чернігівського обласного художнього музею ім.Григорія Галагана. Гостями музею стали не лише учні міських шкіл, а й школярі з Чернігівского, Ніжинського, Сосницького районів.
20 червня в рамках проведення заходів до Дня скорботи і вшанування жертв ІІ Світової війни в музеї проведено майстер-клас з виготовлення в техніці орігамі паперових журавликів – символів загиблих воїнів. Майстер-клас для дітей учасників АТО з військово-патріотичного табору «Я – Українець» провела керівник студії орігамі «Зимова сакура» Наталія Родіна разом зі моїми студійцями та співробітниками музею.
Долучитися до відродження традицій гончарства на майстер-класі з виготовлення глиняної іграшки допомагали керівники студії художньої кераміки «Ромірія» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Роман Степаненко та Ірина Кришталь.
Виготовляти народну іграшку-оберіг «лялька-зернівка» навчали співробітники музею Марина Гриценко та Олена Ісаченко.
Зацікавлені відвідувачі висловили побажання мати можливість відвідувати подібні заходи протягом року.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 363 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: