Головна » 2013 » Липень » 26 » Живописні полотна з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана експонуються у Києві
09:30
Живописні полотна з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана експонуються у Києві
           26 липня в Мистецькому Арсеналі у Києві відбулось відкриття Всеукраїнської мистецької виставки «Велике і Величне». Проект «ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ» стане центральною мистецькою подією офіційної програми відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі та крізь призму мистецтва продемонструє вплив християнства на розвиток культури в Україні. Захід відбудеться за підтримки Президента України.
         Виставка "Велике і Величне" представляє 1000 найвизначніших мистецьких творів із колекцій 35-ти художніх, історичних та археологічних музеїв України. Проект демонструє найяскравіші сторінки історії українського мистецтва від найдавніших часів до сьогодення.
      З колекції Чернігівського обласного художнього музею ім.Григорія Галагана на виставці будуть представлені: народні картини «Козак Мамай», виконані пензлем невідомих удожників кінця XVIII – 2 пол. XIXcт., портрети Юхима Дарагана та Василя Дуніна – Борковського поч. XVIII ст. Також поціновувачі мистецтва радянської доби побачать картини Олександра Лопухова «Устим Кармелюк» та Юрія Сиротенка «Трубобудівники».
          Виставка триватиме до 22 вересня 2013 року.
Більш докладно прочитати про виставку "Велике і Величне" можна на наступних сайтах:


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1047 | Додав: Острякова | Теги: Велике і Величне, Чернігівський обласний художній муз, Мистецький Арсенал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: