Головна » 2014 » Грудень » 10 » Заходи присвячені подіям Майдану
11:29
Заходи присвячені подіям Майдану
Громадська організація MART, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays.ua Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошують пригадати місяці доленосних змін і тих, хто їх втілив:

10.12.2014 - 14:00 Відкриття виставки Ігоря Гайдая "Обличчя свободи". Лише не хвильку відірвавшись від буденних революційних справ, герої Майдану постають перед камерою Ігоря Гайдая. У їхніх очах нема ні страху, ні докору, ні сумніву. Тільки віра. Віра у перемогу. Виставка уже встигла побувати і за кордоном – у Лондоні, Берліні, Нью-Йорку. Зокрема, у Берліні частину фотографій залучили до постійної експозиції музею Берлінської стіни. Виставка триватиме до 17 грудня.

10.12.2014 - 15:00 Прем'єра фільму "Євромайдан. Чорновий монтаж", Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана. Три місяці революції. Від обуреного протесту до народного єднання. Від каструль на голові до кийків і бронежилетів. Від ейфорії перемоги до оплакування загиблих Небесної сотні. Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. У цьому році ми вирішили відмовитися від фільму-відкриття, адже вся наша увага прикута до змін, що сьогодні відбуваються в державі. Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів.

11.12.2014 - 14:00 відбувся майстер-клас Ігоря Гайдая "Авторські проекти"
Запрошувались професійних фотографів та фото-любителів на майстер-клас зі створення та "просування" власних фотопроектів. Де та як знайти спонсорів? Як організувати власну виставку за кордоном? Та багато іншого.

12.12.2014 -12:30 відбулись зустріч та майстер-клас від професора Единбурзького університету Сергія Гавриленка

Вперше в Чернігові! Майстер-клас від історика кіномистецтва, археолога кіно, кандидата мистецтвознавства, наукового консультанта Британської Королівської Академії Наук, професора Единбурзького університету Сергія Гавриленка(Sergey Archaeologistcinema).

В рамках ХІ Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.UA у Чернігівській області.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1418 | Додав: Острякова | Теги: майдан, Чернігівський обласний художній муз, організація МART, Docudays UA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: