Головна » 2016 » Березень » 3 » WI-FI і селфі з Фальконе
16:09
WI-FI і селфі з Фальконе
Відтепер у нас в музеї (першому серед музеїв Чернігівської області!!!) вільний доступ до Інтернету для всіх відвідувачів, а отже до потрібної Вам інформації, соціальних мереж, електронної пошти. Шанувальники мистецтва можуть знаходити відомості про художників, твори мистецтва, робити селфі на їх тлі та одразу розміщувати у соцмережах, надсилати друзям!
Експонати березня твори Етьєна-Моріса Фальконе «Викрадення сабінянок», "Викрадення Прозерпіни» (1750 р.), що оспівують красу Жінки!
"Тільки природу, живу, натхненну, пристрасну повинен втілювати скульптор в мармурі»  ці слова великого Д. Дідро завжди були девізом Етьєна-Моріса Фальконе. Відомий і геніальний французький скульптор XVIII століття, в білосніжному мармурі втілював ідеальну та водночас земну і теплу красу людини. Створюючи шедеври, ніколи не забував про цікавий сюжет, в якому головним персонажем є Жінка добра, щедра, загадкова, прекрасна. Фаворитка Людовіка XIV мадам Помпадур була у захваті від творів Фальконе, філософ і просвітитель Дідро рекомендував його Катерині ІІ як найкращого скульптора XVIII століття. Його твори зберігаються у Луврі, Ермітажі та Чернігівському художньому музеї! Одразу зауважимо, передбачаючи недовірливі коментарі: так, це оригінали, так, справжні.

Саме час у ці святкові дні зробити селфі на тлі цих чудових творів!
Ласкаво просимо!
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 1466 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський художній музей, WI-FI і селфі з Фальконе | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: