Головна » 2020 » Жовтень » 23 » Вшанування пам'яті Народного художника України Анатолія Шкурка
15:25
Вшанування пам'яті Народного художника України Анатолія Шкурка
Минув рік, відколи відійшов від нас у кращі світи Народний художник України, Почесний громадянин міста Чернігова, учасник бойових дій Другої світової війни Анатолій Шкурко.
Його роботи, сповнені життєдайної енергетики рідного краю, його міські пейзажі та портрети видатних земляків завжди нагадуватимуть про великого Майстра.
21-го жовтня у Седневі за спільної ініціативи Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, Чернігівського обласного тижневика «Наш край» за сприяння генерального директора КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора Куниці вшанували пам'ять видатного художника. У місцевій школі відкрили пам'ятну дошку Народному художнику України Анатолію Шкурку, виготовлену за кошти мецената, керівника сільськогосподарського підприємства із села Лукашівка Григорія Ткаченка.
У заході взяли участь голова районного осередку спілки краєзнавців Андрій Курданов, старший науковий співробітник Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Олена Ісаченко, директор Седнівського НВК Валерій Іванов та педагогічний колектив. Від родини Шкурка до школи передали альбом творів Анатолія Никифоровича, а від художнього музею – видання які містять роботи Народного художника.
Після пом'якшення карантинних обмежень у Гончарівській ОТГ відбудеться відкриття пам'ятної дошки і на батьківщині Анатолія Шкурка, який родом із села Смолина.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 40 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: