Головна » 2016 » Грудень » 2 » Вітаємо молодшого наукового співробітника музею Олександру Острякову з перемогою у Міжнародному конкурсі інноваційних освітніх проектів!
14:22
Вітаємо молодшого наукового співробітника музею Олександру Острякову з перемогою у Міжнародному конкурсі інноваційних освітніх проектів!
29 листопада на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського були підведені підсумки міжнародного конкурсу інноваційних освітніх проектів. Конкурс, започаткований у 2005 році, є щорічним і спрямований до педагогічного загалу Чернігівщини. Його незмінним меценатом є професор Манітобського університету, Президент Української Вільної Академії наук у Канаді Орест Цап.
Олександра Олександрівна Острякова стала однією із 14-ти переможців цьогорічного конкурсу у номінації «Музейна педагогіка. Волонтерський проект» і була нагороджена спеціальною грамотою та грошовою винагородою. Наша співробітниця розробила музейно-освітній проект «Мистецька абетка англійською» З початку 2016 року вона на безоплатній основі проводила заняття з англійської мови для дітей з обмеженими можливостями, які є членами Чернігівського міського об’єднання інвалідів «Шанс». Діти не тільки вивчають англійську мову, але й пізнають основи художньої культури, історію українського та світового образотворчого мистецтва.
Отож, пишаємось Олександрою і бажаємо їй подальших успіхів у науково-освітній діяльності.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 335 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: