Головна » 2016 » Листопад » 27 » Виставка живопису "Мудрість буття і творчості Павла Бредюка"
12:02
Виставка живопису "Мудрість буття і творчості Павла Бредюка"
27 листопада о 12-00 з нагоди 80-річчя члена Національної спілки художників України Павла Бредюка у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки живопису "Мудрість буття і творчості Павла Бредюка".
Директор музею Ірина Ральченко відкриваючи виставку, привітала Павла Федосійовича з днем народження та вручила Почесну грамоту Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва та з нагоди 80-річного ювілею. Куратор — Олена Ісаченко розповіла про життєвий та творчий шлях митця.
З відкриття виставки ювіляра привітали друзі та колеги по цеху: Тетяна Федоритенко — секретар Чернігівського обласної організації Національної спілки художників України, журналісти Олександр Добриця та Ростислав Мусієнко, художники Іван Пенський та Феодосій Міщенко. З особим теплом розповідав про свого вчителя Володимир Пентюх.
Справжньою родзинкою став виступ бандаристок-учениць Чернігівської музичної школи №1 імені С. Вільконського Слинявської Анастасії та Богодар Анастасії (викладач — М. Радченко).
Народився Павло Федосійович 27 листопада 1936 року в селі Стольне Менського району. У 1963 році закінчив Іванівське художньо-педагогічне училище. З 1965 року мешкає у Чернігові. Працював в художньо-виробничих майстернях Укрхудфонду міста. Займався викладацькою діяльністю в художній школі та педінституті.
В експозиції представлений представлений майже півстолітній творчий доробок митця. Це пам’ятки архітектури України, пейзажі рідного села Стольне та краєвиди Чернігова, квіткові та кухонні натюрморти. Доповнюють виставку світлини з особистого архіву художника та його портрет пензля Феодосія Міщенка.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 483 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: