Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Виставка живопису Люсі Іванової «25 грн/год»
08:19
Виставка живопису Люсі Іванової «25 грн/год»
1 жовтня о 18-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки живопису Люсі Іванової «25 грн/год».
Люся Іванова народилася в 1989 році в місті Дніпропетовську. З 2006 по 2009 рік навчалася в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі в майстерні Г.А.Чернети. У 2009 році вступила до Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури за спеціальністю «Станковий живопис». Навчалася в майстернях Б В.І. Баринової-Кулеби, В.Г. Виродової-Готьє та В.І. Гуріна у якого продовжує навчання і донині.
Назва цієї виставки – позичені дані, з документів однієї з тих самих «муз», що зображені на полотнах. Професія натурника, точніше «демонстратора пластичних поз», досить цікава і дуже відрізняється від стереотипних уявлень, які формуються у глядача, що дивиться на картину.
У таких закладах, як Художня академія, працює цілий штат натурників – людей, віком від 18 до 75 років, що працюють по 3 – 12 годин щоденно, змінюючи пози і майстерні кілька разів на день.
У кожного своя цікава історія і свій, іноді нестерпний характер. Сидіти довго на одному місці треба вміти. Є в цій справі професіонали, є новачки, а є ті, для кого це спадкова справа. Деякі роблять це через скрутне матеріальне становище, деякі заради творчої атмосфери, а деяким просто подобається процес. Бувають старожили, що можуть навіть підказати молодому митцю щось поправити по малюнку. Часто натурник стає другом для художника, але буває й навпаки, і тоді процес створення картини стає ще пікантнішим.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1327 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський обласний художній муз, Виставка живопису Люсі Іванової | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: