Головна » 2013 » Квітень » 26 » Виставка живопису Романа Гуманюка " Вогні Прип'яті або Тіні Чорнобиля"
21:30
Виставка живопису Романа Гуманюка " Вогні Прип'яті або Тіні Чорнобиля"
26 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулося відкриття виставки живопису " Вогні Прип'яті або тіні Чорнобиля".
Молодий художник Роман Гуманюк (1985 р.н.)репрезентує в Чернігові свої твори присвячені ліквідаторам катастрофи, мешканцям міста Прип'яті та усім тим, хто пройшов через ядерний жах Чорнобиля.
У творчому доробку автора 26 робіт, створені під враженням від поїздки до Чорнобиля. У кінці минулого року вони експонувалися в столиці Киргизстану місті Бішкек, а в нинішньому - в Державному музеї мистецтв Казахстану в м. Алмати та в Гомельській картинній галереї Г.Х. Ващенка.
Під час відкриття виставки виступали начальник відділу розвитку туризму і музейної справи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Лариса Латіна та заступник голови Чернігівської обласної організації інвалідів - чорнобильців Олександр Онищенко, також Ніна Бібік - завідуюча відділом науково-дослідної роботи Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, які привітали художника з відкриттям виставки та вручили йому подяку від Чернігівського обласного художнього музею за створення виставкових проектів: до Дня космонавтики та До Дня Чорнобильської трагедії та поповнення музейної колекції , а також грамоту і орден "Честь та Пошана "від Союзу Чорнобиль України.
В Чернігові виставка триватиме з 26 квітня по 12 травня.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 950 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: