Головна » 2015 » Квітень » 24 » Виставка "Заповіт Леоніда Могучова"
08:22
Виставка "Заповіт Леоніда Могучова"
24 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки графіки "Заповіт Леоніда Могучова", присвячена 90-річчю від дня народження митця. Під час заходу знайомі та друзі художника сказали про нього теплі слова, поділились спогадами.
Леонід Борисович народився 24 квітня 1925 року в Чернігові. Учасник Великої Вітчизняної війни.
Любов до живопису зародилася ще в дитячі роки. Образотворчу грамоту опанував у чернігівського театрального художника В.М.Бєляєва. Протягом 18 років керував студією образотворчого мистецтва при Чернігівському палаці піонерів і школярів.
Улюблена техніка Леоніда Могучова - акварель. З надзвичайною теплотою і реалізмом художник передав красу рідної природи, гармонію старовинних будівель, багато з який вже безповоротно втрачені ("Десна. Лід скрес", 1984 р., "Зламане дерево на косогорі" 1974 р., "Одинока сосна" 1974 р, "Чернігів. Околиця." 1969 р.,
"с. Хибалівка. Вітряк XX ст")
.
Вперше глядачі познайомились з творчістю майстра у 1953 році. З того часу відбулось близького 150 персональних виставок Леоніда Могучова у великих і малих містах України, Росії, Білорусі. У 1993-1994 рр. художник відвідав Канаду, де під патронатом Посольства України в Канаді, Української православної церкви- київського патріархату, Українського товариства охорони пам'яток історії та культури у найбільших містах шести провінцій країни відбулося 44 його персональні виставки.
На виставці представлено більше 30 творів, датованих 1970-2013 роками.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 871 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський обласний художній муз, Виставка Графіки Леоніда Могучова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: