Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Виставка творів членів Національної спілки України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності»
11:51
Виставка творів членів Національної спілки України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності»
9 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки олійних і пастельних робіт членів Національної спілки художників України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності».
Роботи Діани Григорівни позначені ліричністю, дещо іншим творчим шляхом рухається її чоловік Олексій Олексійович. Кожна його картина – це складний діалог митця з глядачем. Художник надихається роботами «старих майстрів» І. Босха, П. Брейгеля, а також мистецтвом сюрреаліста С. Далі. Їхні ідеї він творчо переосмислює в світлі сучасних реалій.
Родзинкою заходу стало музичне привітання від ансамблю бандуристок «Горлиця».

Виставка триватиме до 12.11.2019 р.
Деталі – за тел.: 0462-611-573, або на сторінці музею у соцмережі «Facebook» https://www.facebook.com/halahan.art/.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 70 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: