Головна » 2016 » Травень » 6 » Виставка творів Андрія Чебикіна
15:06
Виставка творів Андрія Чебикіна
6 травня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулось відкриття персональної виставки творів народного художника, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Андрія Чебикіна. (До 70-річчя від дня народження художника). В експозиції представлено близько тридцяти творів митця, виконаних в техніках офорт, літографія, ксилографія, суха голка, олівець. Це ілюстрації до твору Івана Франка «Каменярі», збірки Бориса Олійника «Кредо», офорти із серії «Перехожі», літографії із серії «Під мирним небом» та багато інших.
Більш ніж чверть століття, (з 1989 року), Андрій Чебикін очолює Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). З його творчої майстерні вільної графіки вийшло більше 300 випускників. Отже, виставка була би не повною без творів його учнів: Івана Селіванова, Миколи Кочубея, Василя Юдіна, Людмили Койдан, Ольги Матвейцевої.
Поспішайте побачити ювілейну виставку класика української графіки.
Цікаво, що ця експозиція змінила виставку київської художниці Каті Дудник, яка на відкритті подарувала музею свою роботу «Так, я люблю України» і поділилась спогадами про навчання в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури та про її ректора Андрія Чебикіна. Також познайомитись з роботами класика української графіки прийшли учні середньої школи № 3 та міської художньої школи.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 838 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський обласний художній муз, виставка творів Андрія Чебикіна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: