Головна » 2019 » Листопад » 5 » Виставка "Сакральні пам’ятки архітектури у живописі і графіці»
15:26
Виставка "Сакральні пам’ятки архітектури у живописі і графіці»
7 листопада у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбулось відкриття виставки «Сакральні пам’ятки архітектури у живописі і графіці».
На виставці відвідувачі побачать реліквії нашого краю, які зберігаються у фондах музею. Монументальний характер українського іконопису втілює невелика за розмірами двобічна ікона «Покрова Богородиці», «Розп’яття» (XVII ст.) – одна з небагатьох такого сюжету, що збереглися до нашого часу.
Уявлення про пам’ятки архітектури України доповнюють твори живопису Сергія Шишка, Петра Орла, Пилипа Чирка. Графічні зображення представлені творами Василя Лопати, Михайла Дерегуса, Володимира Ємця.
Виставка надає дослідникам і пошановувачам мистецтва унікальну можливість побачити експонати, відомі з багатьох наукових видань, але зазвичай більшість з яких зберігається у фондосховищі музею. Важливим аспектом виставки є представлені сучасні інтерпретації на релігійні теми.
В рамках експонування виставки проводиться майстер клас «Таємниці реставрації».
Ми вкладаємо глибокий зміст у те, що робимо. Це проект, який, з одного боку, зміцнює культурну співпрацю народів України, а з іншого – сьогодні, у 21 столітті, привертає увагу до пам’яток архітектури у живописі і графіці, до їхнього глибокого сакрального сенсу.

Автор фотографій - Володимир Коваль.

Виставка триватиме до 28.01.2020 р.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 35 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: