Головна » 2018 » Квітень » 17 » Виставка "Портретний живопис ХVІІІ-ХІХ століття", на вшанування пам'яті Бориса Возницького
14:52
Виставка "Портретний живопис ХVІІІ-ХІХ століття", на вшанування пам'яті Бориса Возницького
Він був і залишається взірцем для музейників. Великий у своїх діяннях, простий і скромний в житті. Наше знайомство з Борисом Григоровичем Возницьким, якому вчора виповнилося б 92 роки, почалося далекого 2003 року. Тоді наш музей долучився до ініційованого ним і організованого Львівською галереєю мистецтв проекту «Гетьман Іван Мазепа. Погляд крізь століття», де наш портрет молодого Мазепи викликав неабиякий інтерес.
Неоціненний внесок Бориса Григоровича і в оформленні експозиції палацу Кирила Розумовського в Батурині. І саме твори, передані свого часу Львівською національною галереєю мистецтв Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця», представлені на міні-виставці, розгорнутій у нашій Галаганівській залі. Це портретний живопис XVIII-XIX століть авторства Івана Аргунова, Джорджа Доу, Івана Вишнякова, Георга Христофора Гроота та інших, збережених та повернутих із забуття завдяки Академіку, мистецтвознавцю, Герою України Борису Возницькому.
Світла пам’ять «ангелу-охоронцю» українських музеїв і замків!
Музей працює щоденно, з 9-00 до 16-30. Ласкаво просимо!


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 186 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: