Головна » 2019 » Серпень » 30 » Виставка плакату "Чи ТИ сприймаєш?"
08:31
Виставка плакату "Чи ТИ сприймаєш?"
7 вересня о 15-00 у нас в музеї відбулось відкриття виставки плакату "Чи ТИ сприймаєш?"
"Чи ТИ сприймаєш?" - це групова виставка плакату, що звертає увагу на тему важливості медіа-грамотності у сучасному суспільстві та демонструє цікаві експерименти із формою та змістом.
Учасники із різних країн (Україна, Білорусь, Росія, Польща) показали, як контекст може впливати на сприйняття інформації і зайвий раз зруйнували стереотипи і стандарти людської уяви. І все це у формі плакату - сучасного і актуального способу візуальної комунікації.
Все почалося із флешмобу у локальній спільноті дизайнерів, де учасники отримали заголовки реальних новин і статей, що звучать химерно і дурнувато поза контекстом. На основі цих словосполучень та речень вони і створили плакати-афіші для уявних фільмів і спектаклів. Потім було вирішено організувати виставку цих робіт, адже окрім обговорення цікавої теми, захотілося продемонструвати результат колективних зусиль. Також важливо зазначити, що ця виставка у Чернігові - це лише початок. Іншими учасниками флешмобу вже плануються кілька аналогічних виставок цих самих робіт у різних містах пострадянських країн.

Запрошуємо подивитися, поговорити і подумати у незвичному арт-просторі, створеному фанатами своєї справи!

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 87 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: