Головна » 2016 » Листопад » 23 » Виставка "Пам’яті Великої трагедії"
14:56
Виставка "Пам’яті Великої трагедії"
23 листопада в Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Пам’яті Великої трагедії», приуроченої 75-річчю масових знищень єврейського населення.
Відкрила виставку директор музею, заслужений працівник культури України Ірина Ральченко. Вона відмітила, що цей захід є результатом співпраці музею з Благодійним єврейським фондом «Хесед Естер». Екскурсію по виставці провела куратор, завідуюча відділом науково-дослідної роботи Ніна Бібік. Вона ознайомила присутніх з світлинами місць масових поховань розстріляних євреїв на Чернігівщині та з представленими в експозиції живописними роботами народного художника України, учасника Другої світової війни І.Тартаковського (1912-2002). Його твори «Сльози Бабиного Яру», «Остання путь», «Євреї та політруки – виходьте!», «Військовополонені в руках німецьких фашистів. Вересень 1941 року», «Євреї військовополонені у концтаборі. м.Кіровоград. 1941рік», «Непереможені. Варшава. Гетто», «Оглянись і згадай» розкривають трагічну тему Голокосту Ця тема продовжена триптихом художника В.Трусова «Бабин Яр» та одноіменним полотном М.Матяхіна.
Директор Благодійного єврейського фонду «Хесед Естер» Ірина Ліпкіна подякувала музею за співпрацю та організацію виставки.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 399 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: