Головна » 2014 » Червень » 2 » Виставка Олега Жука "Очима дорослої дитини"
15:35
Виставка Олега Жука "Очима дорослої дитини"
2 червня 2014 року в Чернігівському обласному художньому музеї відкрилася виставка живопису чернігівського художника Олега Жука "Очима дорослої дитини".
Про себе художник говорить так:
"10 липня 1971 року я, Олег Жук, відчув і зрозумів, що народився на світ у місті Чернігові. Саме тут і перебуваю до тепер.
З дитинства понад усе цінував свободу та почуття гумору. Що врешті-решт призвело до перших спроб малювання в карикатурному жанрі. Це подобалось друзям у школі, а потім і вчителям.
Малюючи постійно тільки олівцем, через деякий час я відчув потяг до чогось нового. Але тільки на початку 2008 року я несподівано відкрив для себе фарби.
Все почалось з розфарбовування власної кімнати. Використовував акрилові фарби та гуаш. Хвороблива фантазія не залишила пустим жодного сантиметру на стінах.
Перші роботи мене навіть лякали, а іншим нагадували психотерапію. Але я не зупинявся, і з часом почав писати на полотні олійними фарбами. Навіть намагався спробувати себе в інших, більш серйозних жанрах, але зрозумів, що так і не зміг подолати в собі дитяче сприйняття світу. В наслідок чого і наважився до сміливого кроку - зробити цю виставку з ласкавою назвою «Очима дорослої дитини».
Сподіваюсь і надалі експериментувати з власною фантазією.
Розраховую на ваші посмішки та розуміння."

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1060 | Додав: Острякова | Теги: живопис, Олег Жук, Чернігівський художній музей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: