Головна » 2013 » Червень » 18 » Виставка графіки Катерини Янчук
09:23
Виставка графіки Катерини Янчук
З 18 червня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана можна відвідати виставку графіки "Равликове фламенко" молодої чернігівської художниці Катерини Янчук.
«Один равлик весь час танцював фламенко, але нiхто того не бачив, бо вiдбувалося це всерединi мушлi…Не те, щоб равлика це не засмучувало, але просто не мав вибору. Позбутися мушлi означало б загинути. Перестати танцювати - також…
…Народилася 13.05.81 в Чернiговi, де проросла корінням. Навчалася музичному училищі ім. Ревуцького, тому малювати не вмію» (К. Янчук)
За професією Катерина музикант, художньої освіти не має. Проте, це зовсім не заважає їй створювати самобутні фантастичні художні образи, та ділитися своїм баченням та вмінням, займаючись з дітлахами. Творчість, на її думку, - це жити у любові. «Все інше - декоративно-прикладне мистецтво», - каже вона.
2007 р. - персональна виставка в тоді ще галереї, тепер – музеї сучасного мистецтва «Пласт Арт», м. Чернігів.
2008, 2009 рр. – учасниця молодіжного культурно-мистецького проекту «Перехрестя»
2009 р.- персональна виставка в інфоцентрі Мистецького Арсеналу, м. Київ.
2010 – 2012 рр - учасниця щорічного фестивалю «Вишиванка», м. Одеса.
2012 р. – представляла свої іграшки на Львівському фестивалі «Етно лялька»
2012, 2013 рр. – брала участь у колективних виставках чернігівських художників, Чернігівський музей-заповідник Михайла Коцюбинського.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 909 | Додав: Острякова | Теги: Виставка графіки Катерини Янчук, Чернігівський обласний художній муз | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: