Головна » 2016 » Червень » 22 » Виставка дитячого малюнка «Я  такий як ти» та Благодійний аукціон на користь дітей з особливими потребами
08:04
Виставка дитячого малюнка «Я  такий як ти» та Благодійний аукціон на користь дітей з особливими потребами
З 23 по 29 червня у Чернігівського обласного художнього музею імені Г.П.Галагана відбувалась виставка дитячого малюнка «Я такий як ти». На ній були представлені роботи дітей зі всієї Чернігівської області, які навчаються в інклюзивних класах загальноосвітніх шкіл. Метою цього конкурсу є презентація необмежених можливостей дітей з особливими потребами, адже вони є хорошими друзями, старанними і талановитими учнями, цілеспрямованими, соціально активними особистостями.
Його засновники, члени Чернігівської обласної громадської організації «Голос батьків», організували он-лайн голосування за найкращу роботу. Таким чином, мешканцями області було обрано 10 переможців, малюнки яких надруковані на футболках.
29 червня о 12:00 відбувся Благодійний аукціон на користь дітей з особливими потребами в приміщенні Чернігівського обласного художнього музею ім. Г.П.Галагана. Учасники аукціону змогли придбати ексклюзивні футболки з дитячими малюнками.
Діти учасники конкурсу, отримали футболки із власними малюнками, а також цінні призи.
Проект «Я такий як ти» реалізується за фінансового сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED), а саме за кошти грантового проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні».

Контакти:

Олена Трубенок
068-120-36-90

Любов Карасьова
093-92-86-398

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 495 | Додав: Острякова | Теги: Благодійний аукціон, Чернігівський художній музей, Виставка «Я такий як ти», Чернігівська обласна громадської ор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: