Головна » 2015 » Січень » 16 » Виставка акварелей Леоніда Могучова на зібранні Товариства "Чернігівське землятво"
11:59
Виставка акварелей Леоніда Могучова на зібранні Товариства "Чернігівське землятво"
16 січня в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулось традиційне зібрання Товариства "Чернігівське земляцтво". Наш музей представив акварельні твори талановитого чернігівського самодіяльного художника Леоніда Борисовича Могучова 1925-2014).
Леонід Борисович народився 24 квітня 1925 року в Чернігові. Учасник Великої Вітчизняної війни.
Любов до живопису зародилася ще в дитячі роки. Образотворчу грамоту опанував у чернігівського театрального художника В.М.Бєляєва,згодом його творчим наставником був відомий майстер живопису Микола Глущенко. Протягом 18 років керував студією образотворчого мистецтва при Чернігівському палаці піонерів і школярів.
Улюблена техніка Л.Могучова - акварель. З надзвичайною теплотою і реалізмом художник передає красу рідної природи, гармонію старовинних будівель, багато з який вже безповоротно втрачені.
Вперше глядачі познайомились з творчістю майстра у 1953 році. З того часу відбулось близького 150 персональних виставок Леоніда Могучова у великих і малих містах України, Росії, Білорусі. У 1993-1994 рр. художник відвідав Канаду, де під патронатом Посольства України в Канаді, Української православної церкви- київського патріархату, Українського товариства охорони пам'яток історії та культури у найбільших містах шести провінцій країни відбулося 44 його персональні виставки.
В травні твори Леоніда Могучова поціновувачі мистецтва можуть побачити
в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1231 | Додав: Svitdem | Теги: Чернігівський обласний художній муз, акварелі Леоніда Могучова, Чернігівське земляцтво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Анна  
А чому на фото працівники музею, а не картини художника?

Ім`я *:
Email *:
Код *: