Головна » 2019 » Травень » 10 » Відкрилась виставка творів Богдани Єсипенко
11:01
Відкрилась виставка творів Богдани Єсипенко
10 травня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулась презентація робіт юної художниці, випускниці Чернігівської дитячої художньої школи, Богдани Єсипенко.
П’ятнадцятирічна Богдана змалечку любила малювати, віддаючи перевагу саме цьому творчому заняттю іншим іграм та розвагам. Власне, це і спонукало маму дівчинки розвивати здібності дитини, віддавши її в надійні руки викладачів Чернігівської дитячої художньої школи. Непомітно промайнули роки і, тепер уже випускниця цієї школи, Богдана стала відомою у Чернігові завдяки своїм акварельним роботам і писанкам. За словами директорки Чернігівської дитячої художньої школи Марії Юріївни Рибіної-Ткач, Богдану можна назвати вже майстерною писанкаркою, яка працює в різних техніках, добре знає закони орнаментики та композиції в цьому традиційному для України мистецтві.
Не менш цікавими є і акварелі талановитої художниці. Особливу увагу привертають композиції, що поєднують у собі жанрову картину та пейзаж. Улюблені образи козака, дівчини, оленя, птахів, української природи із року в рік удосконалювались в роботах мисткині. Участь у міжнародних та регіональних конкурсах не тільки приносила дівчині призові місця, але й спонукала до нових звершень.
Наразі Богдана мріє продовжити навчання з образотворчого та декоративного мистецтва у вищому навчальному закладі.
Виставка робіт триватиме до 21.05.2019 р. у приміщенні музею.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 28 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: