Головна » 2018 » Березень » 2 » Відкрилась виставка живописних та графічних творів Валентини Олешко «Гармонія весни»
11:53
Відкрилась виставка живописних та графічних творів Валентини Олешко «Гармонія весни»
3 березня о 12-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки живописних та графічних творів Валентини Олешко «Гармонія весни» Художницю привітали начальник відділу культурного розвитку та економічних питань Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Ліна Георгіївна Артюхова та директор музею Ірина Григорівна Ральченко.
Валентина Олешко – мисткиня з Черкас, народилась у невеликому містечку на Чернігівщині, що зветься Ладан. Навчалась у Миргородському керамічному технікумі імені Миколи Гоголя.
Після навчання почались робочі будні спочатку на Прилуцькому машинобудівному заводі, а потім на Черкаському. Кінець 80-х та 90-ті роки накрили хвилею боротьби за виживання, однак і тоді Валентина не полишала пензля.
З народженням доньки світ для мисткині став вдвічі яскравішим, веселішим, певно і тривожнішим. Знову постає жага до творчості вона створює керамічні сувеніри та пише живописні роботи.
Все частіше її ваблять чудові квіти, краєвиди, а в її творчому доробку з’являються натюрморти і пейзажі, сповнені щиросердного захоплення і замилування оточуючим світом. Зачарування природою є станом нестійкої гармонії між чимось зовнішнім, що привернуло погляд, і внутрішнім – душею, яка прокинулась. У своїх роботах мисткиня акцентує увагу, на тому, що можна осягнути в процесі споглядання у стані повного медитативного спокою, і водночас, на природному, простому, невибагливому.
В експозиції представлено 20 живописних та графічних творів художниці.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 286 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: