Головна » 2015 » Квітень » 15 » Відкриття виставки творів учасників IV Всеукраїнського конкурсу карикатур з прав людини "Встати, суд іде!"
10:34
Відкриття виставки творів учасників IV Всеукраїнського конкурсу карикатур з прав людини "Встати, суд іде!"
Проблеми в судовий системі - одні з найболючіших точок соціального життя держави, хвороба його основ, порушення основних прав людини. В Україні 95% населення не довіряють цій судовій системі. Україна потребує докорінної перебудовови судової реформи, перегляду законодавства.
Саме на висвітлення цієї проблеми і спрямований конкурс карикатур за темою "Встати, суд іде!».
15 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки творів учасників IV Всеукраїнського конкурсу карикатур з прав людини «Встати, суд іде!»
Під час відкриття виставки виступали: Костянтин Казанчєв- організатор конкурса, Голова Асоціації карикатуристів, переможці та учасники конкурсу: Віктор Голуб, Ігор Лук'янченко, Георгій Майоренко та Валерій Чмирьов - художник-карикатурист, який постійно співпрацював з журналом "Перець".

Ця виставка - підсумок всеукраїнського конкурсу карикатур на тему: "Встати, суд іде!", який провела Асоціація карикатуристів разом з Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Допомогу в проведенні конкурсу також надав Національний союз журналістів України.

До журі конкурсу увійшли: Суддя Віталій (заступник Головного редактора газети “Голос України”), Петрова Наталія (заступник керівника проекту “Справедливе правосуддя” агентсва США з міжнародного розвитку USAID), Ющенко Анна (юрист Української Гельсінської спілки з прав людини), Гончар Ірина (оглядач газети “Юридична практика”), Варишко Петро (член Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів).

Засідання журі VI всеукраїнського конкурсу карикатур на тему “Встати, суд іде!” відбулося 13 березня 2015 року у Києві в приміщені газети “Голос України”.
На конкурс в 2015 році було надіслано 238 робіт 45 авторів практично з усіх регіонів України. Журі розглянуло роботи та обрало 70 найкращих робіт і визначило переможців.

Переможцями конкурсу стали:
1 премія: Голуб Віктор, м. Здолбунів.
2 премія: Кустовський Олексій, м. Вишневе.
3 премія: Дубовський Олександр, м. Дніпропетровськ.
Заохочувальні призи присуджені:
Вельможко Сергій (м. Запоріжжя), Капуста Микола (м. Донецьк),
Ковтун Олександр (смт. Красна Гора, Донецька обл.), Талалай Ігор (м. Чернівці),
Лук’янченко Ігор (м. Київ), Локтєв Олег (м. Запоріжжя).
Спеціальна відзнака Національної спілки журналістів України”:
Шуляк Павло (м. Рівне).
Спеціальна відзнака від Асоціації карикатуристів:
Матвєєв Борис (м. Херсон).
Спеціальна відзнака:
Житніков Олександр (м. Львів), Семендяєв Сергій (м. Бердянськ).


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1416 | Додав: Острякова | Теги: Виставка, учасники конкурсу карикатур запрв л | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: