Головна » 2018 » Січень » 10 » Відкриття виставки Наталії Онанко "Диворитми"
15:03
Відкриття виставки Наталії Онанко "Диворитми"
12 січня о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулось відкриття виставки робіт члена Національної спілки художників України Наталії Онанко. На виставці, що носить назву "Диворитми", представлені художні роботи в техніках художній текстиль і витинанка.
Наталія Онанко – чернігівська художниця, відома в Україні своїми чарівними та життєдайними акварелями. Вона успішно навчає живопису студентів Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької та безупинно навчається сама. Творчий неспокій спонукає її до постійного розвитку, а значна кількість персональних виставок засвідчує високий творчий потенціал мисткині, що не зупинилась у пошуках втілення образів лише графічними та живописними засобами. Вона завжди прагне до довершеності, до опанування новими техніками та матеріалами. Завдяки цьому останніми роками розкрилась ще одна грань таланту мисткині у царині художнього текстилю та витинанки. Наталія стала учасником Всеукраїнських виставок та мистецьких проектів декоративного мистецтва: «Світ Божий як Великдень», що відбувається у різних містах України ‒ Одесі, Дніпрі, Києві, Івано-Франківську; Різдвяні виставки (м Київ); «Пречиста» (м. Чернівці). Наполеглива робота із текстилем, захоплення витинанкою дали можливість висловити те, що подекуди складно вербалізувати. Це і своєрідне переосмислення нашої історико-культурної спадщини, і звернення до фольклору та української традиції, і філософське бачення дійсності.
Лейтмотивом виставки є календарно-обрядові свята. Чудово доповнюють експозицію роботи, створені під враженням подорожі до Карпат.Художній доробок Наталії Онанко свідчить про неповторність її світосприйняття, а пошуки засобів декоративності виявляються у кольорових диворитмах одухотворених творів, просякнутих великою любов’ю та захопленням навколишньою красою.
Привітати Наталію прийшли її вчителі - художники Василь Михайлюк, Тетяна Федоритенко, Тетяна Матвейцева, Наталія Войстрикова, колеги з Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, друзі.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 422 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: