Головна » 2017 » Липень » 12 » Відкриття виставки карикатур членів Асоціації карикатуристів України
10:00
Відкриття виставки карикатур членів Асоціації карикатуристів України
14 липня 2017 року о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки карикатур членів Асоціації карикатуристів України.
Асоціація карикатуристів – організація, заснована в 2002 році, об'єднує карикатуристів майже з усіх регіонів України. Серед членів Асоціації – неодноразові переможці міжнародних конкурсів карикатур. Практично на кожному міжнародному конкурсі карикатур українські художники стають лауреатами. За час незалежності України нашими художникам було отримано понад сімсот призів різного ґатунку. Основний захід, який проводить Асоціація карикатуристів – міжнародний конкурсу карикатур, започаткований 2001 року. У ньому взяли участь карикатуристи близько 80 країн світу. Конкурс організований з метою популяризації української карикатури і карикатури в цілому. Всього Асоціація провела 25 конкурсів карикатур (як міжнародних так і українських) і більше 50 виставок.
На виставці представлені роботи, відомі як карикатури «без слів». Історія їх народження йде в шістдесяті роки минулого століття, коли на сторінках газет і журналів почали з'являтися маленькі чорно-білі малюнки "без слів" і які в даний час перетворилися в самодостатній вид мистецтва зі своїми правилами, методами, філософією, лідерами і визнаними майстрами.
Карикатуристи України, за визнанням провідних світових майстрів цього жанру, є одними з лідерів цього незвичайного жанру мистецтва і, на жаль, як часто буває, незнайомі глядачам нашої країни. Отож, нехай розгорнута в музеї виставка дасть можливість ближче ознайомитись з їх творчістю.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 348 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: