Головна » 2018 » Жовтень » 13 » Відкриття виставки "Де козак, там і слава"
08:23
Відкриття виставки "Де козак, там і слава"
15 жовтня о 12.00 до Дня українського козацтва та Дня захисника України у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відкривається виставка “Де козак, там і слава”. Цей день ми вшановуємо козаків, які зробили величезний внесок у формування української державності, а також наших воїнів-захисників, які зараз захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Виставка акцентує увагу глядачів на одному із найпопулярніших оригінальних художніх образів в Україні – козака-запорожця. Козак – це архетип воїна, захисника рідної землі. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українське суспільство в боротьбі проти численних ворогів і стало важливим кроком на шляху українського державотворення. Зображення козацтва — невід’ємна частина творчих пошуків багатьох українських художників з ХVІІІ століття і до сьогодення. На виставці представлені твори з фондів Чернігівського обласного художнього музею.

На виставці експонуватимуться роботи з фондів Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та НІКЗ «Гетьманська столиця».

Раніше анонсований виступ ірпінських козаків "Бойовий гопак" з технічних причин не відбудеться.
Вхід на відкриття виставки - безкоштовний.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Анонси | Переглядів: 17 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: