Головна » 2018 » Квітень » 4 » Відкриття персональної виставки народного художника України Володимира Ємця
15:01
Відкриття персональної виставки народного художника України Володимира Ємця
4 квітня виповнилось 80 років народному художнику України, почесному громадянину Чернігова Володимиру Ємцю. Це людина-епоха в контексті образотворчого мистецтва Його творчий доробок став чималим внеском в розвиток малярства та графіки не лише Чернігівщини, а й України вцілому.
Маючи чудову професійну освіту (закінчив Кишинівське художнє училище та Київський художній інститут), художник створив цілу галерею портретів видатних людей нашого краю, написав величезну кількість пейзажів та натюрмортів.
На його честь в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відкрилась персональна виставка живопису і графіки, на якій представлені твори з фондів музею та з приватних колекцій. Привітати ювіляра прийшли його колеги-художники, державні службовці, працівники культури, творча молодь.
Відкрила виставку директор музею Ірина Ральченко цитатою з книги Світлани Ключник «Слід вічності». Музичним вітанням ювіляру став виступ ансамблю бандуристок «Горлиця» Чернігівської музичної школи ім.С.Вільконського (художній керівник Людмила Велігорська).
Начальник відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Лариса Латіна привітала ювіляра з відкриттям виставки та вручила почесну грамоту за значний особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва Чернігівщини. Про внесок Володимира Ємця у становлення і розвиток Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України розповів її нинішній голова Віталій Василевський. Зі щирими словами вітання до мистця звернувся настоятель Катерининської церкви отець Роман, портрет якого представлений на виставці.
А потім були слова вітань і квіти від його земляків з села Довжик, від директора літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського Ігоря Коцюбинського, від заступника директора Чернігівського історичного музею Людмили Линюк, директора Чернігівського лялькового театру імені О. Довженка Володимира Приходька та інших. І звичайно ж від представників Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка Володимира Дятлова, Олександра Бобиря, Анатолія Тимошенка. Адже саме в цьому виші уже багато років передає майбутнім вчителям свої знання і досвід Володимир Володимирович. Отож, з роси Вам і води, шановний ювіляре. І многії літа!

Фотографії - Віктор Кошмал та Юрій Хромушин.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 201 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: