Головна » 2012 » Серпень » 18 » Презентація каталогу, присвяченого творчості Миколи Ге
16:31
Презентація каталогу, присвяченого творчості Миколи Ге
17 серпня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася презентація каталогу, присвяченого творчості видатного художника Миколи Ге. Представили це фундаментальне видання співробітники Державної Третяковської галереї - Тетяна Карпова та Світлана Копиріна. Над його створенням колектив працював біля 3-х років і в результаті створив найбільш повне зібрання ілюстративних матеріалів та статей про життєвий та творчий шлях художника.
Заступник директора Чернігівського обласного художнього музею Світлана Власенко представила дві картини - "Портрет дівчини в червоній хустці" та "Портрет Хір'якової", які зберігаються у фондах музею. Свою версію стосовно того, що їх автором може бути Микола Ге висловив Віктор Величко - викладач Чернігівського державного інституту економіки та управління. Співробітники Третяковської галереї прийшли до висновку, що картини потребують більш ретельної експертизи. Черігівщина обрана для цього заходу не випадково, бо в 1876 році Микола Миколайович разом з родиною оселився в невеликому будинку на хуторі Іванівському, біля станції Плиски Чернігівської губернії. Тут художник закінчив свій земний шлях.
Учасники презентації сподіваються на подальшу співпрацю.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів | Переглядів: 2121 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський художній музей, відео-презентація, Третяковська галерея, Микола Ге | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: