Головна » 2012 » Липень » 4 » Уявний музей
12:26
Уявний музей
3 липня 2012 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася лекція-вистава «Уявний музей» в рамках проекту «Драматичний простір художнього музею». Його автори – актор Молодіжного театру Роман Покровський, який номінується на обласну премію ім. Михайла Коцюбинського в номінації театральне та музичне мистецтво та заступник директора музею з наукової роботи Світлана Власенко.
В основу проекту покладені тексти знаного теоретика мистецтва Андре Мальро та поета і письменника Володимира Набокова. Головною ідеєю вистави стала думка Андре Мальро про статусну і функціональну рівноправність віртуального і реального музейного експонату, що дало змогу «повернути» в стіни Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана твори викрадені у 90-х роках.
Увазі відвідувачів були представлені зображення бюсту Марії Антуанетти (1793) французького скульптора Фелікса Леконта, «Портрет графіні Марії Комаровської» (1854) Генріха Гольпейна, «Руїни палацу Розумовського» (1853) Льва Лагоріо, «Анна Болейн за гратами» (1845) Карла-Крістіана Фогеля фон Фогельштейна та інші, які були окрасою та гордістю музейної колекції. Глядачі не тільки побачили їх, але й дізналися багато цікавого про авторів та історію їх створення, а ще зрозуміли, як важливо цінувати і берегти те, що маємо.

Острякова Олександра – молодший науковий спіробітник Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Драматичний простір | Переглядів: 2135 | Додав: Острякова | Теги: Драматичний простір художнього музе, Уявний музей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: