Головна » 2016 » Липень » 1 » У Чернігові відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на літній табір для особливих дітей
09:40
У Чернігові відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на літній табір для особливих дітей
«Я такий як ти» - так називався благодійний аукціон, який пройшов 29 червня в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. П. Галагана.

Участь у благодійному аукціоні як покупці взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Віктор Бистров, окремі депутати міської ради, представники обласної влади, помічники народних депутатів України, представники гуманітарних громадських організацій, просто небайдужі чернігівці.

Цей аукціон став частиною великого проекту, спрямованого на формування соціальної інклюзії. У якості лотів пропонувалися 10 дитячих малюнків та 10 футболок з цими малюнками. Це кращі роботи конкурсу дитячого малюнка «Я такий як ти», обрані в результаті двомісячного онлайн-голосування з-поміж багатьох малюнків дітей з усієї області. Їх автори - діти-інваліди та їхні друзі та однокласники, а тема - інтеграція таких особливих дітей у громаду.

Захід розпочався саме з нагородження переможців конкурсу цінними призами та футболками, на яких надруковано їхні малюнки. Нагороди вручив особисто Чернігівський міський голова.

У розпочатому після цього аукціоні вартість лота стартувала від 250 гривень. Найбільша ціна за лот досягла однієї тисячі гривень.

Виручені кошти – 6 тисяч 300 гривень та 50 доларів США – допоможуть у проведенні небайдужими активістами інтеграційного літнього табору для 40 дітей-інвалідів і такої ж кількості їх батьків та волонтерів. Табір працюватиме з 4 по 11 липня в Менському районі Чернігівської області.
За матеріалами Чернігівської міської ради.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 440 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський художній музей, громадська організація Голос батькі, Благодіійний аукціон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: