Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Тренінг "Формуючи майбутнє: голоси відвідувачів у музеях"у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана
11:18
Тренінг "Формуючи майбутнє: голоси відвідувачів у музеях"у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана
2 жовтня 2014р. у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана в межах проекту «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» («Динамічний музей» Фонду «Розвиток України») та проекту «Голоси відвідувачів у музеях» (за підтримки Посольства США в Україні) відбувся тренінг "Формуючи майбутнє: голоси відвідувачів у музеях".
Американські та українські колеги-музейники Лінда Норріс та Ігор Пошивайло провели жвавий інтерактивний семінар, спрямований на допомогу у набутті теоретичних перспектив розвитку, практичних інструментів та підтримку колег у застосуванні голосів відвідувачів для якісних змін музеїв.
До активної участі у тренінгу, головною метою якого була визначена активізація його комунікативної функції, впровадження і розвиток інтерактивних елементів в експозиціях, долучилося чимало музейників.
До активної участі у тренінгу, головною метою якого була визначена активізація його комунікативної функції, впровадження і розвиток інтерактивних елементів в експозиціях, долучилося чимало музейників.
З привітальним словом до них звернулися перший заступник начальника Департаменту культури культури і туризму, національностей та релігій ЧОДА Олександр Левочко, помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні Кетрін Хеллок, директор ЧОХМ імені Григорія Галагана Ірина Ральченко.
Серед учасників – директори, заступники директорів з наукової роботи, наукові співробітники Чернігівського обласного художнього музею музею імені Григорія Галагана, Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського, Національного історико-культурного заповідника "Качанівка", Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», Прилуцького краєзнавчого музею імені В.І. Маслова, Сосницького літературно-меморіального музею О. П. Довженка, Історико-археологічного музейного комплекса «Древній Любеч», Бахмацького історичного музею.
По завершенню тренінга багато учасників відзначили його змістовність, важливість та актуальність, висловили подяку організаторам, озвучили намір впровадження набутого досвіду на практиці.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 831 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: