Головна » 2013 » Липень » 16 » "Щоденники Улісса". Виставка живопису Маріанни Коцан (FI DO)
09:26
"Щоденники Улісса". Виставка живопису Маріанни Коцан (FI DO)
Починаючи з 16 липня, запрошуємо відвідати виставку живопису Маріанни Коцан (FI DO). Виставка відбувається в рамках культурного фестивалю "Зелена Сцена".

 "Хто народився, той починає подорож. А скінчить на тому, з чого починав. Улісс - універсальний мандрівник від Гомера і Джойса і далі за розою вітрів. Міцно заплетений у спіралі розвитку та нескінченні трансформації, він є подорожнім без упину і спокою. Багато шляху попереду, багато позаду. І обертаючись, аби поновити спогади, він знаходить лише уривки зі щоденників. Дрібні події, старі квитки, а за ними образи, що майже стерлися. Спогади приходять, аби спалахнути і лишити нас назавжди. За Гомером, навіщо повторювати те, що вже було один раз сказане. За Джойсом, кожне життя - то є множина днів, низкою один за одним. Ми рушаємо крізь самих себе, зустрічаючи грабіжників, привидів, велетнів, старих, юнаків, жінок, вдовиць, братів по духу, але кожного разу зустрічаючи самих себе. Чи Одісея вічна і для усіх Уліссів тече одна й та сама вода? Ти перевіриш це, перепливаючи потоки Всесвіту на дні паперового стаканчика."

Коцан Маріанна (FI DO) народилася 14 лютого 1982 року на Закарпатті. У 5-річному віці переїхала з батьками до м. Севастополя. У 1999 році вступила до Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (факультет української філології). Під час навчання з основного фаху, відвідувала вільним слухачем заняття зі скульптури та живопису. По закінченню вуза, працювала викладачем, а за декілька років продовжила кар'єру у видавничому домі Едіпресс Україна. Певний час брала приватні уроки з живопису Маріанни Абрамової та Олександри Прахової.

Виставкова діяльність:

04.11.2010 - персональна виставка "Міський акцент", галерея "Срібні дзвони", Київ
25.01.2011 - участь у колективній експозіції "Міст", галерея сучасного мистецтва "ПластАрт", Чернігів 05.07.2012 - персональна виставка "Прогноз погоди", вільний простір Циферблат, Київ
23-25.05.2013 - участь у колективній виставці сучасного мистецтва "Творчість рекламістів" під час 14-го Київского Міжнародного Фестиваля Реклами (Смарагдова зала Львівского Палацу Мистецтв), Львів

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 1076 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: