Головна » 2019 » Листопад » 14 » Проєкт "Золоте перевесло"
09:56
Проєкт "Золоте перевесло"
14 листопада 2019 року в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття мистецького проєкту «Золоте перевесло мистецької династії Саєнків» з нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського художника Олександра Саєнка, що репрезентує творчість не тільки самого митця, а й доньки, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Ніни Саєнко та онуки Лесі Майданець-Саєнко.
Ім’я Олександра Саєнка занесене до списку видатних діячів культури світу за версією Юнеско. Доньку художника, берегиню його творчості, Ніну Саєнко привітала з відкриттям виставки та вручила їй почесну грамоту Лариса Латіна, начальник відділу розвитку туризму та музейної справи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Також виступили Микола Рудько - заслужений працівник освіти України, Дмитро Никоненко – радник голови Чернігівської обласної ради, мистецтвознавці Анатолій Адруг та Володимир Личковах, Маріанна Ваценко – провідний методист з виставкової діяльності та розвитку народних ремесел і художніх промислів, співробітники Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського, які підкреслили особливе значення творчості династії Саєнків у розвитку та примноженні української культури.
Мистецький рід Саєнків унаочнює у своїх творах розуміння світу українства, що спирається на могутній пласт національної культури. Виставка акцентує увагу глядача на вагомому внеску творчих родин - династій, які зберігають, примножують і переосмислюють традиційні цінності національної культури.

Виставка триватиме до 04.02.2020 р.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 116 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: