Головна » 2012 » Квітень » 12 » Проект «Музейний кінозал»: «Фріда», 2002 (США, Канада, Мексика, режисер Джулі Теймор)
12:26
Проект «Музейний кінозал»: «Фріда», 2002 (США, Канада, Мексика, режисер Джулі Теймор)
14 квітня о 14-00 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана в рамках проекту «Музейний кінозал» запрошує всіх на перегляд фільму «Фріда», 2002 (США, Канада, Мексика, режисер Джулі Теймор).
«Фріда»– фільм-володар двох «Оскарів», знятий за однойменним романом Хейден Еррери «Фріда: Біографія Фріди Кало». Це, сповнена напружених сцен, розповідь про складний життєвий і творчий шлях найвідомішої у світі мексиканської художниці, однієї з найяскравіших і багатогранних особистостей ХХ століття, надзвичайно мужньої жінки Фріди Кало.
Страшна аварія, яка скалічила Фріду назавжди, й до кінця життя нагадувала про себе нестерпним фізичним болем, не могла змінити її надзвичайно горду і пристрасну натуру. Прикута до ліжка, юна дівчина кинула виклик долі і почала малювати власну нову реальність, у якій вона, не маючи змогу ходити, мріяла літати. Іншою «катастрофою життя», що завдала їй найбільше душевних страждань, стало її кохання до відомого художника Дієго Рівери. Яскраве життя, овіяне безліччю легенд та сповнене трагізму і душевних протиріч, багато в чому визначило своєрідний характер творчості художниці, де переплелися сюрреалістичні сюжети з символікою, що відсилає нас до ідіанскої міфології доколумбових цивілізацій. А безперервні діалоги з власним відображенням у дзеркалі над ліжком вилилися у багаточисельні автопортрети, що стало основною темою творчості. Сміливі картини Фріди Кало, як концентрація власного болю і страждань, романтизму і скепсису, стали надбанням світового мистецтва. Вони до цього часу є предметом гарячих суперечок мистецтвознавців, журналістів і істориків, адже кожна з них розкриває все нові грані особистості художниці.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів | Переглядів: 1490 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський художній музей, анонс, кінозал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: