Головна » 2016 » Жовтень » 6 » Проект «Мистецька абетка англійською мовою» для дітей з особливими потребами
14:06
Проект «Мистецька абетка англійською мовою» для дітей з особливими потребами
2016 – Рік англійської мови в Україні. Цією міжнародною мовою говорять у 51 країні світу, близько 410 млн. чоловік вважають її рідною. Перед людиною, яка вивчила англійську мову, відкриваються нові горизонти: ви можете вирушити подорожувати, завести друзів у будь-якому куточку світу, прочитати книгу чи статтю в оригіналі, врешті-решт зробити своє життя більш цікавим та насиченим. Цього року запроваджена велика кількість заходів з метою активізації вивчення англійської мови.
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана не залишився осторонь цього процесу. У нас в музеї уже кілька років поспіль є етикетки до картин та експлікації з англійським перекладом до постійно діючих виставок, наші відвідувачі мають можливість замовити екскурсії іноземною мовою.
Цього року спільно з міським об’єднання інвалідів «Шанс», яке разом з дорослими об’єднує дітей з обмеженими фізичними можливостями, ми запровадили проект «Мистецька абетка англійською мовою». У доброзичливій атмосфері уроку діти знайомляться з новою лексикою, пов’язаною з темою мистецтва, висловлюють свої думки про картини та творчість художників, отримують нові враження.
Уроки англійської мови, які мають комунікативну спрямованість, відбуваються двічі на тиждень в міні групах, вік учнів 10-13 років. Діти спілкуються з однолітками, навчаються обмінюватися враженнями, як рідною, так і іноземною мовою. Кожне заняття починається з мовної зарядки та «Музейної хвилинки», практикують уміння будувати мовні висловлювання відповідно до ситуації.
У ході уроку учні читають тексти, будують діалоги, виконують граматичні вправи, отримують допомогу в підготовці шкільного домашнього завдання. Якщо комусь з учнів важко висловити свою думку англійською мовою, то спочатку вони відповідають українською мовою, а потім самостійно будують висловлювання англійською мовою. Головне, що дитина працює самостійно та стає більш впевненою.
У кінці уроку учні разом з вчителем виконують ігрові вправи, які дають змогу відпочити та зробити певні підсумки за матеріалом уроку.
Для вивчення іноземної мови не має значення фізичний стан людини. Все залежить лише від бажання кожного вчитися.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 476 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: