Головна » 2014 » Січень » 14 » Презентація роману-дилогії "Великий князь" Юрія Сбітнєва
09:41
Презентація роману-дилогії "Великий князь" Юрія Сбітнєва
14 січня 2014 року о 14:30 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулась презентація роману-дилогії видатного російського письменника, публіциста та дослідника Юрія Сбітнєва «Великий князь», за яку автора було удостоєно у 2009 році Всеросійською історико-літературною премією «Олександр Невський».
Юрій Миколайович є тою людиною, яку доля недаремно нагородила талантом письменництва та літературним хистом, завдяки яким він став широковідомим у різних країнах світу.
Доля руського народу та одного з кращих його представників — благовірного князя-миротворця Ігоря Чернігівського, стала головною темою роману. Протягом багатьох років свого життя письменник займався дослідженням літописної спадщини Київської Русі.
Унікальність твору «Великий князь» полягає в тому, що створений на основі вивчення стародавніх літописів, оригінали яких до нас не дійшли, цей високохудожній доробок історичної романістики написаний істинною російською мовою.
На презентації з привітальним словом виступив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко,який зазначив, що для жителів Чернігівщини важливе значення має, що головною темою роману «Великий князь» стала доля одного з видатних історичних діячів князівської доби – благовірного князя-миротворця Ігоря Чернігівського.
Володимир Хоменко побажав письменнику міцного здоров'я, творчого довголіття, натхнення та нових доробків до скрабниці слов’янської культури.
В рамках презентації голова облдержадміністрації ознайомився з тематичною книжково-ілюстративною виставкою: «Юрій Сбітнєв: про час і про себе».
Письменника також привітали кандидат історичних наук, керівник Центру українських досліджень Інституту Європи Російської Академії Наук, головний редактор часопису "Современная Европа" Віктор Мироненко, голова Ради Товариства "Чернігівське земляцтво" в місті Києві Віктор Ткаченко, друзі, колеги-літератори та історики, а також шанувальники творчості автора.
Презентація відбулась на тлі пересувної виставки ілюстрацій до поеми "Слово о полку Ігоревім" російського художника, члена Спілки художників Росії (з 1996 р.) Віктора Королькова.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 970 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: