Головна » 2013 » Березень » 23 » Показ фільму режисера Рустама Хамдамова "В горах моє серце"
13:33
Показ фільму режисера Рустама Хамдамова "В горах моє серце"
<div align="left"><b>23 березня в рамках мистецького проекту "Культросвіт" в Чернігівському художньому музеї відбувся показ фільму "В горах моє серце" режисера Рустама Хамдамова. </div>
Рустам Хамдамов (1944 р.н.)-відомий радянський та російський режисер,сценарист та художник.Він створив оригінальну, метафоричну та візуальну кіномову.
[l]Рустам Хамдамов навчався у Всесоюзному державному кінематографічному інституті у майстерні Григорія Чухрая.Студентом третього курсу Хамдамов зробив фільм, який назвали роботою майстра і включили в число кращих фільмів нашого кіно. "В горах моє серце" отримав всі премії на внутрішньому фестивалі ВДІКу. І хоча ім'я Хамдамова в титрах було згадано якось побіжно, серед інших студентів, але всі знали, що він був одноосібним автором фільму: не тільки режисером, але й написав оригінальний сценарій (прикритий посиланням на Вільяма Сарояна), придумав смішні абсурдистські діалоги, зробив всі декорації та костюми, а також підібрав чудових акторів. Саме в цьому фільмі вперше з'явилася на екрані Олена Соловей.

Реакція на фільм була різко полярною. Партком ВДІКу терміново ввів ідеологічну цензуру на студентські роботи, а найталановитіші та творчі люди були по-справжньому вражені. Широка публіка не мала можливості побачити "В горах моє серце" - фільм не був в прокаті, не був показаний по телебаченню. Негатив фільму з фільмотеки ВДІКу був кимось викрадений.


Живий музичний супровід фільму :
Антон Гаркуша - фортепіано;
Роман Ткачов - гітара, корнет-а-пістон.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 1069 | Додав: Острякова | Теги: Рустам Хамдамов, Кульпросвіт, Чернігівський обласний художній муз, фільм В горах моє серце | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: