Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Підсумковий круглий стіл та відкриття виставки за результатами пленеру
11:12
Підсумковий круглий стіл та відкриття виставки за результатами пленеру
ПОДОРОЖНІ ЗАМАЛЬОВКИ ЗАМІСТЬ ФОТОГРАФІЙ:
ХУДОЖНИКИ МАНДРУЮТЬ МУЗЕЯМИ ЧЕРНІГІВЩИНИ ТА ГОМЕЛЬЩИНИ
Роботи двадцяти художників з України, Білорусі, Латвії розказують про новий оглядовий музейний маршрут, створений у рамках проекту "Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва". Виставка відкрилась 25 жовтня об 11.00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (Чернігів, вул. Музейна, 6). Проект фінансується спільно з Європейським Союзом в рамках Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства EaPTC Білорусь - Україна.
До експозиції увійшли матеріали з "дорожніх щоденників" - замальовки міських пейзажів, будівель і пам'ятників, музейних експонатів та портретів музейників. Роботи були створені під час міжнародного художнього пленеру, який проходив з 1 по 14 серпня в рамках проекту. Його учасники відвідали музеї Чернігова, Любеча, Седнева, Ріпок (Чернігівська область), а також Гомеля, Гілки, Річиці, Лоєва, Брагіна, Хойників (Гомельська область). Рухаючись по музейному маршруту, художники знайомилися з експозиціями музеїв, історією міст і регіону в цілому.
Виставка презентує новий маршрут як головний підсумок проекту "Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва". Її центром стане імпровізований корабель-пором – символ зв'язку українського та білоруського берегів Дніпра. Роботи художників, представлені на виставці, лягли в основу довідника-путівника по музейному маршруту, який був створений в рамках проекту. Презентація путівника відбулась під час відкриття виставки.
Довідка:
Проект "Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва" має на меті об'єднати ряд музеїв Гомельської та Чернігівської областей туристичним транскордонним маршрутом, налагодити співпрацю між ними. Проект реалізується в партнерстві, очолюваному гомельською філією громадської організації "Білоруський зелений хрест" в співпраці з Національним університетом "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г. Шевченка та Історико-археологічним музейним комплексом "Древній Любеч". Термін реалізації проекту: 2018 рік.

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-менеджера проекту Ольги Вергун:
тел. +380 66 498 46 09, e-mail: vergun76@gmail.com.

dnieprparom.net, www.facebook.com/DnieprParom,
www.instagram.com/dnieprparom/, twitter.com/DnieprParom

Дана публікація була підготовлена за підтримки Європейського союзу. Відповідальність за зміст цієї публікації несе громадська організація "Білоруський зелений хрест", і вона ні в якій мірі не відображає точку зору Європейського союзу.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 44 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: