Головна » 2014 » Серпень » 26 » Персональна виставка живопису "Кольори настрою Раїси Боголюб"
09:57
Персональна виставка живопису "Кольори настрою Раїси Боголюб"
26 серпня 2014 року о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття персональної виставки живопису "Кольори настрою Раїси Боголюб".
Раїса Михайлівна народилася 25 серпня 1949 року у Сосниці Чернігівської області, у 1972 році закінчила живописно-педагогічний факультет Фрунзенського художнього училища.
Тоді ж переїхала до Чернігова і почала працювати художником-реставратором станкового живопису в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній". З того часу нею реставровано понад 500 творів XVIII-XIX ст., що знаходяться у заповіднику, храмових спорудах Чернігова, Києва, а також у Росії. У період 1990-х-на поч. 2000-х років Раїса Михайлівна викладала образотворче мистецтво у школах Чернігова. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України".
На виставці представлено понад живописних 30 пейзажів та натюрмортів, створених у 1999-2014 роках. Твори захоплюють яскравою манерою письма, багатством, форм і барв.
Відвідувачі побачать пейзажі Тянь-Шаню,мальовничого озера Іссик-Куль та барвистий світ квітів.
Художниця бере участь в обласних та республіканських художніх виставках, її персональна виставка відбулась в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" у 2004 році. Роботи зберігаються у багатьох приватних збірках України та за її межами.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 857 | Додав: Острякова | Теги: Чернігівський обласний художній муз, персональна виставка живопису, Раїса Боголюб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: