Головна » 2020 » Квітень » 7 » Он-лайн відкриття виставки "Поштова марка"
17:37
Он-лайн відкриття виставки "Поштова марка"
Пандемія змусила нас бути вдома, обмежити зустрічі та спільні заходи. Але ніщо не може обмежити спілкування. Сьогодні як ніколи актуальними є пошта, комунікація засобами зв’язку та листування. А як уявити листування звичайною поштою без поштових марок? 9 квітня Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Ґалаґана спільно з Чернігівською дирекцією АТ «Укрпошта» відкривають виставку з фондів музею і приватних колекцій «Поштова марка» в режимі онлайн.
Мета проєкту – на прикладі музейної колекції дати уявлення про поштову марку як атрибут державності, бо вона є не просто знаком поштової оплати, а відображає історію, культуру, фінансову систему та систему зв’язку між громадянами. Державні символи, родові колекції, історія та сучасність, твори з колекцій світових музеїв переплелися на марках, розміщених в експозиції музею. Відвідувачі виставки зможуть долучитися до видатних творів Леонардо да Вінчі і Тиціана, Рєпіна, Врубеля, неповторних марин Айвазовського, казкових малюнків Білібіна, динамічних робіт Петрова-Водкіна і Дейнеки та інших митців у поштових мініатюрах.
Куратор проєкту – старший науковий співробітник музею Олена Ісаченко.
Он-лайн тансляцію відкриття ви можете переглянути на наших сторінках у соцмережі «Facebook» та на каналі «YouTube» Galagan ArtMuseum.

Виставка триватиме до 30.06.2020 р.
Деталі – за тел.: 0462-610-803, 611-573

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 111 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: