Головна » 2020 » Червень » 22 » Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів
08:59
Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів
Цього року виповнюється 120 років від дня народження нашого знаного земляка, українсько-французького художника Олександра Савченка-Більського (1900-1991).
Завдяки самому митцю, а також його родині, у фондах Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана зберігається близько 200 графічних та живописних творів, датованих 1920-1980-ми роками, більшість з яких були представлені на тематичних та ретроспективних музейних виставках, таких як "Повернення Олександра Савченка-Більського", "Аромат часу", "Чернігівський слід на паризькому Монпарнасі" тощо.
Зважаючи на високий художній рівень цих творів, їх стильове розмаїття, а також плідну співпрацю майстра з так званою Паризькою групою українських мистців, вважаємо за доцільне представити доробок нашого земляка на всеукраїнському рівні.
Зокрема, 7 серпня цього року виставковий проєкт "Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів" буде репрезентовано в Музеї української діаспори в Києві, де поряд з творами Олександра Васильовича будуть представлені роботи таких відомих художників як Микола Глущенко та Микола Кричевський.
А виданий альбом-каталог цієї виставки дозволить фахівцям та широкому загалу гідно оцінити внесок українських художників-емігрантів у скарбницю європейської культури ХХ століття.QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 157 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: