Головна » 2020 » Квітень » 16 » Музейний проєкт «Греко-римська міфологія та біблійні сюжети»
10:26
Музейний проєкт «Греко-римська міфологія та біблійні сюжети»
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана продовжує реалізацію музейних проєктів, запланованих на 2020 рік. Та оскільки в умовах карантину відвідування експозиції обмежене, музей пропонує долучитися до онлайн знайомства з музейною колекцією.

16 квітня 2020 року відбудеться відкриття виставки музейного проєкту «Греко-римська міфологія та біблійні сюжети», яке можна буде переглянути у мережі Інтернет.

Греко-римська культурна спадщина та біблійні історій є традиційним джерелом для образів, сюжетів та мотивів класичного мистецтва. Завдяки широкому ареалу поширення вони набули означення «загальнолюдського надбання». Античність та Біблія заклали основи європейської культури, справили вплив на політичне і релігійне мислення, літературу і мистецтво, на філософські та юридичні погляди. На ідеї античності та біблійні сюжети та образи опирались цілі культурні епохи.

Мета проєкту – ознайомити із зібранням живописних, графічних, скульптурних творів ХVIII-ХХ століття з музейної колекції, які за своїми сюжетами, образами чи мотивами апелюють до греко-римської міфології та біблійних історій.

Куратор проєкту – старший науковий співробітник музею Світлана Демченко.

Початок трансляції відкриття: 16.04.2020 р. о 13.00 на наших сторінках у соцмережі «Facebook» та на каналі «YouTube» Galagan ArtMuseum.

Виставка триватиме до 22.09.2020 р.

Деталі – за тел.: 0462-610-803, 611-572QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 70 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: