Головна » 2013 » Березень » 16 » Лекція Ірини Танцюри " Відеоарт як складова частина сучасного мистецтва"
21:23
Лекція Ірини Танцюри " Відеоарт як складова частина сучасного мистецтва"
16 березня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася лекція аспірантки Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка Ірини Танцюри «Відеоарт як складова частина сучасного мистецтва».
Лекція є спільним заходом Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та арт-проекту «Культпросвіт».
Сучасне мистецтво використовує безліч виразних засобів, одним із яких є відео. Будучи частиною сфери кінематографа і телебачення, відео стає арт об'єктом в музейному просторі.

Що полягає в необхідності виникнення такого роду мистецтва, які механізми його створення, перспективи розвитку і наскільки цікавий він для глядача - головні питання, які були розглянуті на лекції.

Також слухачі лекції побачили роботи найбільш відомих художників жанру, звернули увагу на функціональні особливості відеоарту, а також на ефект, який він справляє на глядача.


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 988 | Додав: Острякова | Теги: лекція, Чернігівський обласний художній муз, Ірина Танцюра, Культпросвіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: