Головна » 2015 » Березень » 22 » Концерт Мирослави Которович та ансамблю струнних інструментів "Арте-хатта"
12:18
Концерт Мирослави Которович та ансамблю струнних інструментів "Арте-хатта"
22 березня о 14-00 в нашому музеї в рамках мистецького проекту "Музичні зустрічі в музеї" відбувся концерт лауреата Міжнародних конкурсів Мирослави Которович та ансамблю струнних інструментів "Арте-хатта".
Мирослава – донька легендарного скрипаля та дирижера Богодара Которовича, народного артиста України, лауреата Державної премії имені Тараса Шевченка. Богодар Антонович був єдиним скрипалем у світі, не італійського походження, котрий в 1999 році, мав за честь грати на скрипці Нікколо Паганіні, її спеціально привезли у Київ.
Після смерті батька, на його скрипці грає донька Мирослава Богодарівна. Мирослава багато років співпрацює з ведучими камерними оркестрами України та Європи. Вона керівник Національного камерного ансамблю «Київські солісти», а в 2013 році створила свій власний проект – струнний ансамбль«Арте-хатта». Ансамбль об'єднує яскравих, молодих, талановитих музикантів та вважається одним з найкращих в Європі.

У програмі прозвучали П.І. Чайковський "Пори року", вальси квітів.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Музичні зустрічі | Переглядів: 887 | Додав: Острякова | Теги: ансамбль струнних інструментів Арте, Концерт, Мирослава Которович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: