Головна » 2017 » Вересень » 19 » КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ"Я
12:37
КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ"Я
КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ’Я
(українські православні святині у Польщі)
Виставка під такою назвою відкрилась 18 вересня в Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана. Вона надана Польським Інститутом у Києві, що діє при посольстві Польщі в Україні. Виставка об’єднує понад 100 фотографій, які розповідають про історію і сьогодення православ’я у Польщі.
Автором цього проекту стали професійні фотографи та аматори, що об’єдналися на сайті OrthPhoto аби поділитися своїми фотографіями про красу Православ’я у всьому світі. Автори сподіваються, що виставка «КОЛЬОРИ ПРАВОСЛАВ'Я» покладе початок цілому циклу фотоекспозицій, які розкажуть про Православ'я в інших куточках світу – в усьому розмаїтті національно-культурного колориту.
Відкриваючи виставку, директор музею Ірина Ральченко подякувала представникам Польського Інституту у Києві за надану можливість ознайомити відвідувачів музею з найвідомішими православними храмами та монастирями, а також маловідомими місцинами православного життя у Польщі. Представник Польського Інституту у Києві, експерт з програмної діяльності Марія Заіченко наголосила, що ідея виставки полягає в тому, аби показати, що в Польщі співісную різні релігійні та культурні традиції. Ці фото даютьможливість більше дізнаються про культурні традиції інших вірян та зрозуміти, що можна мирно співіснувати в цьому світі без ворожнечі та війн. Отець Роман, настоятель Катерининської церкви у Чернігові, підтримав цю думку і відмітив про необхідність єдності Церкви. Одностайними з ними був і отець Петро, нещодавно призначений настоятель римсько-католицької парафії. Провідний спеціаліст департаменту культури і туризму, національностей та релігій Олександр Галушко у своїй промові відзначив важливість таких міжнародних проектів. Приємно було чути виступи Ніни Камінської – члена Чернігівської міської громадської організації «Білоруське національно-культурне товариство «Сябри» та представниці Ніжинської культурно-просвітницької спілки поляків «Астер» Олени Єкименко.
Запрошуємо всіх відвідати виставку. Вона діятиме до 31 жовтня 2017 року.


[c]

[c]

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 391 | Додав: Svitdem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: