Головна » 2016 » Червень » 10 » Художній музей для пришкільних таборів
12:05
Художній музей для пришкільних таборів
Ось і дочекались учні довгожданих канікул. З 1 червня почали працювати пришкільні табори. Малеча в них не тільки відпочиває, а ще й змістовно проводить дозвілля.
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана підготував цілий комплекс інтерактивних заходів для того, щоб зацікавити юних відвідувачів музею .
З великим задоволенням дітлахи відвідують майстер-класи з виготовлення глиняної іграшки, які проводять знані на Чернігівщині майстри гончарної справи, керівники студії Роман Степаненко та Ірина Кришталь. До речі, захід проходить на тлі виставки «Всесвіт у кераміці», на якій експонуються вироби не тільки самих майстрів, а й їхніх студійців.

Не меншою популярністю користується інтерактивний захід «Таємниці створення картин». Тут можна не лише долучитися до підготовчого процесу створення картини та відчути себе в ролі художника, а й переглянути виставку знаної київської мисткині Галини Бодякової.


Дитяча пізнавальна інтерактивна екскурсія «Мистецькі знахідки» допомагає узагальнити знання учнів про жанри образотворчого мистецтва, сприяє формуванню візуальної грамотності, естетичного смаку, розвитку творчих здібностей та образного мислення дітей.

Вихованню патріотизму,пізнанню історії козацтва, вивченню їх звичаїв, зброї, одягу допомагає інтерактивна лекція-гра «Козацькому роду нема переводу».

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 670 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: