Головна » 2019 » Серпень » 9 » Картина "Близько опівночі" Г. Луїджі Россі
16:12
Картина "Близько опівночі" Г. Луїджі Россі
Картина "Round Midnight" ("Близько опівночі"), що присвячена падінню Берлінської Стіни також є даниною міста Лейпцигу, який кілька років був рідним містом художника. Автора надихнула ніч 9 жовтня 1989 року в Лейпцигу і мирні демонстрації зі свічками "Wir sind das Volk" ("Ми є народ").

В 2016 році, під час візиту в Ейнховен, художник зіткнувся з виробником джинс, який подарував автору джинсову тканину. Россі згадував атмосферу, яку він пережив за роки до цього в Лейпцигу, і зображував яскраві та живі кольори нових починань на темно-синьому полотні джинсу.
Через яскраву палітру високих відтінків, що контрастують з темним полотном, художник знаходить рівновагу початку нового дня.
Його стихійний мазок фіксує безмежні можливості свободи, створюючи світ гармонії за кольором і формами. Енергія нового руху, що сформувала нову еру, відчувається в тональності картини, яка запрошує глядача шукати більше можливостей.

Робота "Близько опівночі" була завершена 2017 року. Як художник Г. Луїджі Россі продовжує кидати виклик мистецтву креативності у поєднанні з силою людської емоції.

Картина була виставлена на персональній виставці "Goodbye Propaganda " в галереї "Альдабра" на Мальті в квітні 2019 року, що була відкрита Послом Німеччини Гон. Вальтером Хассманом.

Виставковий проект - це бажання автора розпочати мандрівку та познайомитись з Україною і знайти можливості для співпраці в рамках проекту Art Malta. Також це спроба художника знайти шляхи для встановлення постійної присутності у цьому регіоні в майбутньому. Одна з ідей - створити ресторан з художньою галереєю. Безумовно, в пріоритетах митця - якнайшвидше відкрити для себе місцеву культуру та традиції.
Проект реалізується за підтримки Жива Шафа (https://www.facebook.com/artbookcase).

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Виставки | Переглядів: 12 | Додав: Острякова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: