Головна » 2015 » Листопад » 6 » Ірина Ральченко -учасниця воркшопа " Розвиток міст, участь та менеджмент облаштування міських кварталів" у Берлині
12:11
Ірина Ральченко -учасниця воркшопа " Розвиток міст, участь та менеджмент облаштування міських кварталів" у Берлині
У рамках спеціального проекту «Академія культури і освіти», що проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Goethe-Institut Ukraine, зорганізовано низку «Розмов за круглим столом» у п’яти українських містах - Рівному, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Вінниці.
З кожного міста запрошені два представники Управлінь культури та два представники місцевих громадських організацій, котрі разом із представниками з інших міст зможуть обговорити важливі для міської культурної роботи проблеми і завдання.
Стипендіатом цього проекту є і директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Ірина Ральченко, яка цими днями на запрошення Федерального центру політичної освіти ФРН візьме участь у воркшопі «Розвиток міст, участь та менеджмент облаштування міських кварталів», який проходитиме у Берліні з 8 по 12 листопада.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 961 | Додав: Острякова | Теги: Участь, Берлін, Директор Чернігівського обласного х, воркшоп | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: