Головна » 2016 » Січень » 6 » Інтерв'ю Ірини Ральченко для проекту "Академія культури і освіти"
12:35
Інтерв'ю Ірини Ральченко для проекту "Академія культури і освіти"
У рамках спеціального проекту «Академія культури і освіти», що проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Goethe-Institut Ukraine, зорганізовано низку «Розмов за круглим столом» у п’яти українських містах - Рівному, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Вінниці.
З кожного міста запрошені два представники Управлінь культури та два представники місцевих громадських організацій, котрі разом із представниками з інших міст зможуть обговорити важливі для міської культурної роботи проблеми і завдання.
Стипендіатом цього проекту є і директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Ірина Ральченко, яка цими днями на запрошення Федерального центру політичної освіти ФРН візьме участь у воркшопі «Розвиток міст, участь та менеджмент облаштування міських кварталів», який проходив у Берліні з 8 по 12 листопада.
Пропонуємо вам міні-інтерв'ю Ірини Ральченко для проекту «Академія культури і освіти», в якому вона розповіла про свої плани, пов'язані з роботою нашого музею:

“Not all of our city’s monuments are in good condition. This also applies to parts of our museum. Instead of waiting for government authorities, we have to do something to turn our 400 square metres into an art space. Inclusion is particularly topical. We want to make the museum accessible to visually impaired citizens and now have signs in Braille. I dream of having miniatures made of famous buildings from Chernihiv for our wheelchair-accessible courtyard. We are collaborating with specialists in timber construction for this. We are looking for donors to make these replicas possible. My job is easier than that of the officials in arts administration; I am able to implement ideas with my staff and the collections. I enjoy this freedom in my work.”

“Не всі пам’ятники нашого міста знаходяться у доброму стані. Це також стосується ділянок, які оточують наш музей. Замість того, щоб чекати допомоги від влади, ми самі хочемо перетворити наших 400 м2 на художній простір. В цьому сенсі інклюзія є актуальною. Ми хочемо зробити наш музей доступним для слабозорих людей, застосовуючи шрифт Брайля.
Я мрію про створення мініатюр відомих будівель Чернігова, які б розташувалися у внутрішньому музейному дворику і були б доступними для людей, які пересуваються в інвалідних візках. Ми співпрацюємо зі спеціалістами, які можуть виготовити ці репліки з дерева.
Також ми шукаємо спонсорів для реалізації цього проекту. Моя робота легша ніж в урядовців, пов'язаних з культурою. Я можу реалізовувати свої ідеї за допомогою моїх співробітників. Я насолоджуюсь цією свободою, виконуючи мою роботу.”

Автор фотографії Ірини Ральченко-Наталка Дьяченко.

QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Різне | Переглядів: 1164 | Додав: Острякова | Теги: інтерв'ю, Академія культури і освіти, Goethe-Institut Ukraine, Ірина Ральченко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: